3400 Mezőkövesd
Mátyás király út 44.
 
tel.: (49) 500-060 fax: (49) 500-060
e-mail: katisk@sztistvan-mkovesd.sulinet.hu
  Főoldal | Iskolánk adatai | Iskolánk története | Iskolánk képekben | Linkek
 

Az iskola tanulóinak tanulmányi- és sporteredményei
 

2007/2008-as tanév

 

2008. május 24.: Versenyeredmények május 24-én
2008. május 19.: Versenyeredmények május 16-tól május 19-ig
2008. április 25.: Versenyeredmények április 18-tól április 25-ig
2008. április 16.: Versenyeredmények február 13-tól április 11-ig
2008. február: Kémia-, helyesírási és földrajzverseny
2007. december 13.: Diákolimpia - úszás
2007. december: Mikulás-kupa labdarúgótorna
2007. október: Szavalóverseny

 

Versenyeredmények - 2008. május 24.

Országos Csecsemőgondozó verseny - 2008. május 24.
  Dudás Leila 8.a
Kiss Fanni 8.a
Varga Orsolya 8.a
II. hely
     
Körzeti levelezős fizikaverseny
  Pető Dorottya 7.a I. hely
  Ördög Anna 7.a I. hely
     
KIDS országos verseny - 2008. május 24.
IV. korcsoport  
labdarúgás, fiú Lakatos Bálint 8.a
Hornyák Levente 8.a
Pap Patrik 8.a
Ócsai Balázs 8.a
Cseh Dávid 8.b
Berta Gábor 8.b
Kertész Viktor 7.b
Dusza Richárd 7.b
Nagy János 7.a
I. hely
kézilabda, lány Kis Vivien 8.a
Karczagi Beáta 8.a
Ördög Anna 7.b
Lakatos Fanni 7.b
Keller Fanni 7.b
Kis Judit 7.a
Pető Dorottya 7.a
Pelyhe Valéria 6.a
Murányi Mariann 6.a
II. hely
     
Kozma László Informatika Alkalmazói Tanulmányi Verseny VI. Országos Döntője - 2008. május 24.
  Nyeste Julianna 7.b
XIV. hely

 

Versenyeredmények - 2008. május 16. - május 19.

Atlétika megyei verseny - 2008. május 19., Miskolc
IV. korcsoport  
4 x 800 m lány váltófutás Pető Dorottya 7.a
Ördög Anna 7.b
Gulyás Anna 7.b
Derda Lilla 8.a
III. hely
4 x 1000 m fiú váltófutás Lakatos Bálint 8.a
Kertész Viktor 7.b
Dusza Richárd 7.b
Bertha Gábor 8.b
VI. hely
Súlylökés Derda Lilla 8.a II. hely
     
Játékos anyanyelvi körzeti vetélkedő - 2008. május 16. , Szentistván:
I. helyezett csapat tagjai: Széll Alexandra 7.a
  Pető Dorottya 7.a  
  Kelemen Zsuzsa 7.a  
  Gulyás Zita 7.a  
     
Megyei csecsemőgondozási versenyen iskolánk csapata I. helyezést ért el -
2008. május 16. - csapattagok:
  Dudás Leila 8.a
  Kis Fanni 8.a  
  Varga Orsolya 8.a  
Továbbjutottak az országos versenyre!

 

Versenyeredmények - 2008. április 18-tól 2008. április 25-ig

Atlétika körzeti verseny - 2008. április 24-25.
III. korcsoportos csapatbajnokság
lányok Bencze Lídia 6.a
Antal Anett 6.a
Pelyhe Valéria 6.a
Molnár Anna 6.b
Murányi Mariann 6.a
IV. hely
fiúk Szalóki Roland 5.b
Ördög Gábor 6.a
Szopkó Balázs 6.b
Veréb János 6.b
Veréb Miklós 6.a
Tóth Alex 6.a
V. hely
     
IV. korcsoport / lányok  
súlylökés Derda Lilla 8.a I. hely
távolugrás Derda Lilla 8.a II. hely
kislabdahajítás Kis Vivien 8.a III. hely
4 x 600m váltófutás Gulyás Anna 7.b
Ördög Anna 7.b
Pető Dorottya 7.a
Derda Lilla 8.a
I. hely
IV. korcsoport / fiúk    
4 x 1000m váltófutás Lakatos Bálint 8.a
Dusza Richárd 7.b
Hornyák Levente 8.a
Berta Gábor 8.b
I. hely
     
A verseny első helyezettjei a megyei döntőbe jutottak (2008. május 19.)
     
Mezőkövesdi területi csecsemőgondozási versenyen iskolánk csapata I. helyezést ért el - 2008. április 25. - csapattagok:
  Dudás Leila 8.a
  Kis Fanni 8.a  
  Varga Orsolya 8.a  
     
A Föld Napja alkalmából meghírdetett "Herman Ottó élete és munkássága" c. természetvédelmi rajzpályázat (körzeti) - 2008. április 12.
  Sándor Dániel 8.a
I. hely
  Lehó Zsófia 7.b különdíj
     
Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny középdöntője - 2008. április 18.
  Hideg Regina 5.b
19. hely
  Parlagi Márk 5.b 21. hely
  Panyi Kristóf 6.b 3. hely

 

Versenyeredmények - 2008. február 13. - április 11.

Herman Ottó megyei biológiaverseny - 2008. április 11.
  Nyeste Julianna 7.b
IV. hely
  Magos Alexandra 7.b XVII. hely
  Udud Anett 8.b VI. hely
     
A Városi Könyvtár által rendezett Költészet Napi szavalóverseny - 2008. április 9.
  Szilvási Gréta 2.a
II. hely
  Pongrácz Szilvia 2.a III. hely
  Irimiás Bence 4.a III. hely
  Mező Bence 7.b III. hely
     
KIDS - Katolikus Iskolák Diák Sportszövetsége - Országos Úszóverseny -
Celldömölk, 2008. április 4-5.
   
I. korcsoport  
50 m fiú mellúszás Thomán Marcell 2.b I. hely
50 m lány gyorsúszás Szilvási Gréta 2.a I. hely
50 m fiú gyorsúszás Thomán Marcell 2.b II. hely
50 m lány hátúszás Szilvási Gréta 2.a I. hely
     
II. korcsoport    
50 m lány gyorsúszás Tóth Evelin 4.b VII. hely
  Fodor Alexandra 4.b VIII. hely
50 m lány mellúszás Tóth Evelin 4.b II. hely
     
III. korcsoport    
50 m fiú mellúszás Krajnyák Bence 6.a VII. hely
  Tóth Dávid 6.b VIII. hely
4x50 m lány gyorsváltó Tóth Evelin 4.b
Fodor Alexandra 4.b
Szilvási Gréta 2.a
Bence Lídia 6.a
IV. hely
     
IV. korcsoport    
50 m lány hátúszás Pető Dorottya 7.a I. hely
  Lakatos Fanni 7.b II. hely
50 m fiú mellúszás Pető Kristóf 8.a I. hely
50 m lány mellúszás Derda Lilla 8.a II. hely
50 m lány gyorsúszás Pető Dorottya 7.0 I. hely
  Lakatos Fanni 7.b III. hely
50 m fiú gyorsúszás Pető Kristóf 8.a VI. hely
50 m fiú hátúszás Polgár Péter 8.a VII. hely
4x50 m lány gyorsváltó Pető Dorottya 7.a
Lakatos Fanni 7.b
Derda Lilla 8.a
Szilvási Gréta 2.a
II. hely
4x50 m fiú gyorsváltó Polgár Péter 8.a
Pető Kristóf 8.a
Tóth Dávid 6.b
Thomán Marcell 2.b
III. hely
     
Teleki Pál megyei földrajzverseny - 2008. április 5.
  Nyeste Julianna 7.b
IV. hely
  Lakatos Bálint 8.a II. hely
     
Megyei biológiaverseny - 2008. április 2.
  Tóth Noémi 8.b
13. helyezett
     
Hevesy György megyei kémiaverseny - 2008. március 29.
  Fekete Ádám 7.a 3. hely
  Pető Kristóf 8.a 22. hely
     
Az országos technikaverseny megyei fordulóján iskolánk csapata
IV. helyezést ért el -
2008. március 7.
Csapattagok: Seres Balázs 8.a
  Köteles József 8.a  
  Pap Patrik 8.a  
     
Aradi Jenő megyei rajzverseny körzeti fordulója - 2008. február 29.
  Hazadi Viktor 7.a
II. hely
  Magos Alexandra 7.b III. hely
  Sándor Dániel 8.a I. hely
     
Körzeti biológiaverseny - 2008. február 27.
7. oszt. kategória Lázár Dorottya 7.a III. hely
  Pap Tibor 7.b IV. hely
8. oszt. kategória Toth Noémi 8.b I. hely
     
Megyei történelemverseny - 2008. február 26.
  Lakatos Bálint
VI. hely
     
Kozma László VI. Országos Informatika Alkalmazói Tanulmányi Verseny
I. fordulójának eredménye -
2008. február 25.
  Krajnyák Bence 6.a
Ficzere Gábor 6.a
Nyeste Julianna 7.b
továbbjutottal
a II. fordulóba
     
Simonyi Zsigmond területi helyesírási verseny - 2008. február 13.
5. osztály Hideg Regina
II. hely
6. osztály Krajnyák Bence VIII. hely
7. osztály Kelemen Zsuzsa IV. hely
8. osztály Lakatos Bálint I. hely

 

Versenyeredmények - 2008. február

Körzeti földrajzverseny - Mezőkövesd, 2008. február 11.
7. o. kat. Nyeste Julianna 7.b II. hely
8. o. kat. Lakatos Bálint 8.a I. hely
     
Móra tollával megyei helyesírási verseny - Miskolc, 2008. február 9.
4. oszt. kategória Horváth Tamás 4.b I. hely
5. oszt. kategória Hideg Regina 5.b IV-V. hely
     
Körzeti kémiaverseny - Mezőkövesd, 2008. február 6.
7. o. kat. Fekete Ádám 7.a
III. hely
8. o. kat. Pető Kristóf 8.a II. hely

 

Diákolimpia, úszás, városi döntő - 2007. december 13.

I. korcsoport  
50 m-es gyorsúszás Tomán Marcell
II.
  Szilvási Gréta
I.
50 m-es hátúszás Szilvási Gréta
I.
  Pap Kira
II.
  Csörgő Péter
II.
50 m-es mellúszás Thomán Marcell
I.
   
II. korcsoport  
50 m-es gyorsúszás Fodor Alexandra
I.
  Sárosi Boglárka
II.
50 m-es hátúszás Tóth Evelin
II.
  Fodor Alexandra
III.
  Fügedi Levente
II.
  Lázár Gáspár
III.
50 m-es mellúszás Tóth Evelin
II.
  Krajnyák Marcel
II.
  Molnár Mercédesz
III.
4 x 50 m-es gyorsváltó, lány Szilvási Gréta, Fodor Alexandra,
Sárosi Boglárka, Tóth Evelin
I.
4 x 50 m-es gyorsváltó, fiú Tomán Marcel, Krajnyák Marcell,
Lázár Gáspár, Csörgő Péter
I.
   
III. korcsoport, "B" kategória  
100 m-es hátúszás Veréb János
I.
50 m-es mellúszás Krajnyák Bence
I.
  Bence Lídia
I.
  Ficzere Gábor
II.
  Tóth Alex
III.
  Horváth Lívia
II.
100 m-es gyorsúszás Horváth Lívia
II.
4 x 50 m-es gyorsváltó Krajnyák Bence, Ficzere Gábor,
Tóth Alex, Veréb János
IV. korcsoport, "B" kategória  
100 m-es mellúszás Derda Lilla
I.
100 m-es gyorsúszás Derda Lilla
II.
   
"A" kategória  
100 m-es gyors Pető Dorottya
II.
  Polgár Péter
II.
100 m-es hát Polgár Péter
I.
  Pető Dorottya
I.
  Lakatos Fanni
II.
100 m-es mell Pető Kristóf
I.
100 m-es pillangó Pető Kristóf
I.
  Lakatos Fanni
II.

 

Mikulás-kupa 2007 labdarűgótorna

Csapatok  
  Szalámis kenyér Lakatos, Hornyák, Papp, Tóth
  Manchester United Ócsai, Kispál, Seres, Baranyi
  Milan Berta, Bredák, Cseh, Bérdi
  Mikulás FC Baranyi, Szabó, Bene, Panyi
  Arsenal Tóth, Korpás, Lukács, Tóth
  Liverpool Bencsik, Nagy, Lévai, Répási
  Chelsea Dusza, Kertész, Szakál, Gyetvai
  Barcelona Ördog, Krajnyák, Tóth, Ficzere
  Inter Veréb, Tóth, Varga, Móró
  Everton Szopkó, Panyi, Póta, Tóth
  Kárpátia Rajna, Bukta, Kántor, Márton
  Buldoser Póta, Hímer, Köteles, Holló
  Wolfsburg Bereta, Kiss, Viszneki, Panyi
     
Eredmények:    
A csoport 1. Szalámis kenyér 6 p. (13 - 1)
  2 Manchester United 3 p. (3 - 4)
  3. Mikulás FC 0 p. (1 - 12)
B csoport 1. Milan 9 p. (10 -0 )
  2. Chelsea 6 p. (9 - 4)
  3. Liverpool 3 p. (2 - 7)
  4. Arsenal 0 p. (0 - 10)
C csoport 1. Barcelona 4 p. (1 - 0)
  2. Inter 3 p. (1 - 1)
  3. Wolfsburg 1 p. (0 - 1)
D csoport 1. Everton 6 p. (7 - 0)
  2. Buldoser 1 p. (1 - 2)
  3. Kárpátia 1 p. (1 - 7)
     
AII - BI Manchester - Milan 0 : 5
AI - BII Szalámis - Chelsea 3 : 2
Győztesek: Milan - Szalámis 0 : 0, hosszabbítás: 0 : 0, büntető: 2 : 1
     
CII - DI Inter - Everton 0 : 1
DII - CI Buldoser - Barcelona 0 : 3
Győztesek: Barcelona - Everton 0 : 3
     
Szuperdöntő: Milan - Everton 4 : 0

 

Sikeresen szerepeltek tanulóink szavalóversenyen

A Szent László Gimnázium és Szakközépiskola részéről a térség általános iskoláinak meghírdetett szavalóversenyen a 7. osztályos kategóriában II. helyezést ért el
Mező Bence
7.a osztályos, a 8. osztályos kategóriában I. helyezést ért el Tóth Attila
8.b osztályos tanulónk.

 

Korábbi évek tanulmányi- és sporteredményei

 

 

TATUDesign - webshop, webdesign, webáruház, honlapkészítés, portálépítés, portálfejlesztés, portálrendszer, honlap készítés, webfejlesztés, portál építés, portál fejlesztés, portál rendszer, web fejlesztés
Az oldal utolsó módosítása: 2009-05-13