3400 Mezőkövesd
Mátyás király út 44.
 
tel.: (49) 500-060 fax: (49) 500-060
e-mail: katisk@sztistvan-mkovesd.sulinet.hu
  Főoldal | Iskolánk adatai | Iskolánk története | Iskolánk képekben | Linkek
 

Az iskola tanulóinak tanulmányi- és sporteredményei
 

2008/2009-as tanév

 

2009. június: Iskolai versenyek, vetélkedők
2009. június: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
2009. június 5.: Alsós KIDS verseny
2009. május 22.: KIDS verseny
2009. május 15-17.: Kézdivásárhelyen rendezett úszóverseny
2009. április 29.: Mezőkövesdi területi csecsemőgondozási verseny
2009. április 25.: Herman Ottó biológiaverseny megyei fordulója
2009. április 23.: A Föld Napjára hirdetett vetélkedő
2009. április 22.: A Föld N apjára hirdetett versíró pályázat
2009. április 17.: Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny
2009. április 12. Szent László gimnázium angol nyelvi verseny
2009. április 4.: Telekei Pál Országos Földrajz-Földrtan verseny - megyei döntő
2009. április 4.: Nusi Aquatlon bajnokság megyei döntője
2009. március 30.: "Ragadj tollat!" versíró pályázat
2009. március 21.: Diákolimpia, sakk, városi döntő
2009. március 21.: KIDS úszóverseny, Budapest
2009. március 7.: Körzeti rajzverseny
2009. március 2.: Lány kézilabda körzeti döntő
2009. február 25.: Körzeti biológiaverseny
2009. február 25.: Kozma László Országos Informatikaverseny
2009. február 21.: "Mini nyelvvizsga" körzeti verseny
2009. február 11.: Teleki Pál földrajzi verseny körzeti fordulója
2009. február 4.: Hevesy György kémiaverseny körzeti fordulója
2009. február 3.: Körzeti szavalóverseny
2009. január 30. Országos íjászverseny
2009. január 28.: Szép magyar beszéd területi verseny
2009. január 28.: Területi népdaléneklési verseny
2009. január 13.: Diákolimpia, úszás, megyei döntő, Szerencs
2008. november 26.: Földrajz házi verseny
2008. november 25-26.: Diákolimpia, úszás, városi döntő
2008. november 12.: Katolikus iskolák matematika versenye
2008. november 12.: Körzeti Európai Uniós vetélkedő
2008. szeptember 30.: MASZK I. Mese- és Prózamondó Verseny

 

Iskolai versenyek, vetélkedők

Várostörténeti vetélkedő - felső tagozat

  • I. hely: Hadas csapat (5.b)
  • II. hely: Matyóland csapat (7.b), Tubarózsa csapat (7.b)
  • III. hely: 5.a csapata, Summások csapata (6.a), Szent István csapat (8.a)

Tisztasági verseny - felső tagozat

  • I. hely: 5.b osztály
  • II. hely: 7.b osztály
  • III. hely: 3.b osztály

2009. június 4.: Hulladékgyűjtés

Alsó tagozat:

  • I. helyezés: 2.a osztály
  • II. helyezés: 1.a osztály
  • III. helyezés: 3.b osztály

Felső tagozat:

  • I. helyezés: 6.a osztály
  • II. helyezés: 6.b osztály
  • III. helyezés: 6.b osztály

2009. június 4.: Madarak és Fák Napja vetélkedő

  • I. helyezés: Flamingók csapata (8.b)
  • II. helyezés: csőrike csapat (8.a)
  • III. helyezés: Zümik csapat (7.b)

 

2009. június: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny II. területi forduló

5. osztály Tóth Evelin
8. hely
6. osztály Hideg Regina
5. hely
7. osztály Kalo Zsófia
4. hely
8. osztály Madarász Nóra
11. hely

 

2009. június 5.: Alsós KIDS verseny

Az alsó tagozatosok KIDS versenyére 2009. június 5-én került sor Budapesten, melyen
I-II-III. korcsoportos fiú kispályás labdarúgó csapataink indultak.

Eredmények:

  • I. korcsoport: III. helyezés
  • II. korcsoport: VI. helyezés
  • III. korcsoport: VII. helyezés

I. korcsoportos csapat tagjai: Nemes Sebestyén, Póta László, Gyenes Botond, Kovács Patrik, Molnár Alex, Pap Máté, Tepliczki György, Varga András, Varga Péter

II. korcsoportos csapat tagjai: Gyenes Donát, Rajna Viktor, Pethe Ákos, Nyeste Pál László, Nagy Normann, Pap Kristóf, Lokonszki Márk, Pető Szabolcs, Vámos Gergő, Molnár Máté

III. korcsoportos csapat tagjai: Ördög Gábor, Móró Tamás, Panyi Kristóf, Berta Mihály, Hímer Gergő, Szalóki Roland, Gáspár Csaba, Póta Bence, Prodán Richárd, Karcagi Attila, Rajna Lóránd

 

 

2009. május 22. KIDS verseny

lány kézilabda, IV. korcsoport A csapat tagjai: Lakatos Fanni, Keller Fanni, Ördög Anna, Pető Dorottya, Kis Judit, Kulcsár Zsófia, Molnár Anna, Pelyhe Valéria, Murányi Mariann, Jacsó Ilona, Kosztrub Dominika, Ivánkai Melinda
5. hely
fiú labdarúgás, IV. korcsoport A csapat tagjai: Kertész Viktor, Dusza Richárd, Gyetvai István, Szakáll Dániel, Bencsik Gáspár, Veréb Miklós, Krajnyák Bence
3. hely

 

2009. május 15-17.: Kézdivásárhelyen rendezett úszóverseny

50 m mellúszás Ördög Rebeka 5.b
2. hely
50 m gyorsúszás Ördög Rebeka 5.b
2. hely

 

2009. április 29.: Mezőkövesdi területi csecsemőgondozási verseny

Iskolánk csapat II. helyezést ért el.
Csapattagok: Bogár Fanni 8.a, Keller Fanni 8.b, Kis Judit 8.a

 

2009. április 25.: Herman Ottó Országos biológiaverseny megyei fordulója

Panyi Kristóf 7.b 5. hely
Nyeste Julianna 8.b 9. hely

 

2009. április 23.: A Föld Napja keretében rendezett vetélkedő

Iskolánk csapata sikeresen szerepelt.
A csapat tagjai: Madarász Nóra 8.a, Nagy János Sándor 8.a, Ördög anna 8.b

 

2009. április 22.: A Föld Napjára hirdetett versíró pályázat

Fülöp Kinga 5.a II. helyezést ért el

 

2009. április 17.: Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny - megyei forduló

Kurucz Kira 5.a 5. hely
Puhl Fruzsina 5.a 8. hely
Koncz Gergő 14. hely

 

2009. április 12.: Szent László gimnázium angol nyelvi versenye

7. osztály Berki Dóra 7.b
8. osztály Lázár Dorottya 8.a
7.hely
Angol projektverseny Pető Fanni 5.a
1. hely
  Tábori Lilla 5.a, Fülöp Kinga 5.a, Zsíros Emese 5.a
3. hely
  Lázár Dorottya 8.a
3. hely

 

2009. április 4.: Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan verseny - megyei döntő

Hajdú Martin (7.b)
4. hely
Krajnyák Bence (7.a)
3.hely
Nyeste Julianna (8.b)
4. hely

 

2009. április 4.: Nusi Aquatlon bajnokság megyei döntője

Gyermek korcsoportban Tóth Evelin (5.b) II. helyezést ért el

 

2009. március 30.: "Ragadj tollat!" versíró pályázat

A "Ragadj tollat!" kárpát-medencei versíró pályázaton elért kiváló teljesítményéért emléklapot kapott: Hideg Vanessa 4.b osztályos tanuló

 

2009. március 21.: Diákolimpia, sakk, városi döntő

III. korcsoport Ördög Gábor
I. hely

 

2009. március 21.: KIDS úszóverseny, Budapest

I. korcsoport  
50 m gyors, fiú Molnár Miklós
VI. hely
50 m mellúszás, fiú Molnár Miklós
VI. hely
   
II. korcsoport  
4 x 50 m gyorsváltó, fiú Molnár Miklós, Csörgő Péter,
Szilvási Gergő, Pólik Pál
VIII. hely
50 m gyors, lány Szilvási Gréta
V. hely
50 m hát, lány Szilvási Gréta
III. hely
4 x 50 m gyorsváltó, lány Szepesi Glória Virág,
Ördög Rebeka, Szilvási Gréta, Gulyás Lili
IV. hely
   
III. korcsoport  
4 x 50 m gyorsváltó, lány Tóth Evelin, Sárosi Boglárka,
Tolnai Enikő, Szilvási Gréta
IV. hely

 

2009. március 7.: Körzeti rajzverseny

szabad alkotó kategória Antal Melinda 8.b
1. hely
színes csendélet kategória Stemler Boglárka 6.b
1. hely
  Magos Alexandra 8.b
2. hely
   
szépen szerepelt még: Horváth Lívia 6.b
  Pető Fanni 5.a
  Hazadi Viktor 8.a

 

2009. március 2.: Lány kézilabda körzeti döntő

IV. korcsoport: Iskolánk csapata I. helyezést ért el.

A csapat tagjai: Szekeres Bernadett (5.a), Karcagi Fanni (5.a), Ivánkai Melinda (5.a), Somogyi Brigitta (5.a), Lakatos Fanni (8.b), Ördög Anna (8.b), Keller Fanni (8.b),
Pető Dorottya (8.a), Kis Judit (8.a), Kulcsár Zsófia (7.b), Molnár Anna (7.b)

 

2009. február 25.: Körzeti biológiaverseny

7. osztály Krajnyák Bence 7.a
4. hely
  Hajdu Martin 7.b
7. hely
   
8. osztály Lázár Dorottya 8.a
8. hely
  Lakatos Fanni 8.b
9. hely
  Magos Alexandra 8.b
11. hely

 

2009. február 25.: Kozma László Országos Informatikaverseny

Nyeste Julianna (8.b) a második fordulóba továbbjutott

 

2009. február 21.: "Mini nyelvvizsga" körzeti verseny

5.-6. osztály angol Hideg Regina 6.b
10. hely
  Lénárt Lilla 5.b
9. hely
   
7.-8. osztály angol Berki Dóra 7.b
4. hely
   
7.-8. osztály német Kulcsár Zsófia 7.b
5. hely
  Hajdu Martin 7.b
5. hely

 

2009. február 11.: Teleki Pál földrajzi verseny körzeti fordulója

7. osztály Krajnyák Nándor Bence 7.a
2. hely
  Hajdu Martin 7.b
3. hely
   
8. osztály Nyeste Julianna 8.b
2. hely

 

2009. február 4.: Hevesy György kémiaverseny körzeti fordulója

7. osztály Hajdu Martin 7.b
6. hely
  Kriston Dávid 7.b
7. hely
   
8. osztály Stefán Ivett 8.b
5. hely
  Antal Melinda 8.b
8. hely

 

2009. február 3.: Körzeti szavalóverseny

Gimnázium - Biblia: Mező Bence szépen szerepelt

 

Országos íjászverseny - 2009. január 30.

Kategóriájában I. helyezést ért el: Pető Gábor 5.b

 

Szép magyar beszéd területi verseny - 2009. január 28.

5.-6. oszt. kategória: Hideg Regina 6.b - 8. hely
7.-8. oszt. kategória: Kulcsár Zsófia 7.b - 3. hely

 

Területi népdaléneklési verseny - 2009. január 28.

Szépen szerepeltek: Keller Fanni 8.b, Gulyás Lili 5.a

 

Diákolimpia, úszás, megyei döntő, Szerencs - 2009. január 13.

I. korcsoport  
50 m-es gyors, lány Szepesi Glória Virág 1.b
IX.
50 m-es mell, lány Szepesi Glória Virág 1.b
IX.
50 m-es hát, lány Kőrösi Maja 1.b
X.
50 m-es gyors, fiú Molnár Miklós 2.b
VIII.
50 m-es mell, fiú Molnár Miklós 2.b
IX.
50 m-es hát, fiú Szilvási Gergő 1.b
IX.
   
II. korcsoport  
50 m-es gyors, lány Szilvási Gréta 3.a
VII.
50 m-es hát, lány Szilvási Gréta 3.a
IV.
4 x 50 m-es gyorsváltó, lány Sziilvási Gréta, Gulyás Lili,
Molnár Mercédesz, Kurucz Kira
VIII.
4 x 50 m-es gyorsváltó, fiú Krajnyák Marcell, Lázár Gáspár,
Tomán Marcel, Csörgő Péter
IX.

 

Földrajz házi verseny, 2008. november 26.

A legjobb eredményt elérő tanulók:

  1. Krajnyák Bence, 7.a
  2. Hajdu Martin, 7.b
  3. Panyi Tibor, 7.b
  4. Panyi Kristóf, 7.b
  5. Kertész Eszter, 7.a

 

Diákolimpia, úszás, városi döntő - 2008. november 25-26..

I. korcsoport  
50 m-es gyors, lány Szepesi Glória Virág
I.
50 m-es mell, lány Szepesi Glória Virág
I.
50 m-es hát, lány Kőrösi Maja
I.
50 m-es gyors, fiú Molnár Miklós
I.
50 m-es mell, fiú Molnár Miklós
I.
  Pólik Pál
II.
50 m-es hát, fiú Szilvási Gergő
I.
   
II. korcsoport  
50 m-es gyors, lány Szilvási Gréta
I.
  Gulyás Lili
IV.
50 m-es hát, lány Szilvási Gréta
I.
  Ördög Rebeka
III.
50 m-es mell, lány Molnár Mercédesz
II.
50 m-es gyors, fiú Csörgő Péter
III.
  Tomán Marcell
IV.
50 m-es mell, fiú Tomán Marcell
II.
  Krajnyák Marcell
IV.
  Lázár Gáspár
V.
50 m-es hát, fiú Csörgő Péter
IV.
4 x 50 m-es váltó, lány Ördög Rebeka, Sziilvási Gréta,
Molnár Mercédesz,
Szepesi Glória Virág
I.
4 x 50 m-es váltó, fiú Molnár Miklós, Pólik Pál,
Tomán Marcel, Csörgő Péter
I.
   
III. korcsoport  
100 m-es gyors, lány Tóth Evelin
I.
  Horváth Lívia
III.
  Sárosi Boglárka
IV.
50 m-es mell, lány Tolnai Enikő
III.
  Kurucz Kira
IV.
100 m-es mell, lány Tóth Evelin
II.
100 m-es hát, lány Sárosi Boglárka
II.
4 x 50 m-es váltó, lány Horváth Livia, Sárosi Boglárka,
Tolnai Enikő, Gulyás Lili
I.
   
IV. korcsoport  
100 m-es gyors, fiú Krajnyák Bence
II.
  Ficzere Gábor
IV.
100 m-es mell, fiú Krajnyák Bence
II.
  Ficzere Gábor
III.
  Veréb János
IV.
100 m-es hát, fiú Veréb János
I.
4 x 50 m-es váltó, fiú Krajnyák Bence, Ficzere Gábor,
Veréb János, Tóth Alex
I.

 

Matematika verseny, első fordul, 2008. november 12.

Katolikus iskolák matematika versenyén lezajlott az 1. forduló, a 2. fordulóba jutottak a következő tanulók:

4. osztály: Lázár Gáspár 4.a, Balázs Márk 4.b, Csirmaz Dániel 4.b
5. osztály: Pahl Fruzsina 5.a, Irimiás Bence 5.a, Fülöp Kinga 5.a, Nyitrai Balázs 5.b,
Rajna Lóránt 5.a, Pető Fanni 5.a
6. osztály: Somogyi Zoltán 6.a, Parlagi Márk 6.b, Koncz Gergely 6.a, Póta Bence 6.b,
Pethe Marcell 6.b, Köteles László 6.b, Lokonszki Barbara 6.a, Hideg Regina 6.b
7. osztály: Krajnyák Bence 7.a, Hajdu Martin 7.b, Panyi Tibor 7.b
8. osztály: Fekete Ádám 8.a, Pető Dorottya 8.a, Hazadi Viktor 8.a

 

Körzeti Európa Uniós vetélkedő, 2008. november 12.

   
III. helyezett csapat Pető Dorottya, 8.a  
  Bogár Fanni, 8.a  
  Kis Judit, 8.a  

 

Maszk I. Mese- és prózamondó verseny, 2008. szeptember 30.

   
1. oszt. kat. Kardos Eszter, 1.b I. helyezett
  Pap Katalin, 1.a II. helyezett
4. oszt. kat. Hideg Vanessa, 4.b III. helyezett
     
Szépen szerepeltek: Tóth Inez, 1.b  
  Lázár Endre, 2.b  
  Dávid Márton, 2.b  
  Halmai László, 5.a  
  Dávid Botond  

 

 

Korábbi évek tanulmányi- és sporteredményei

 

 

TATUDesign - webshop, webdesign, webáruház, honlapkészítés, portálépítés, portálfejlesztés, portálrendszer, honlap készítés, webfejlesztés, portál építés, portál fejlesztés, portál rendszer, web fejlesztés
Az oldal utolsó módosítása: 2009-06-24