3400 Mezőkövesd
Mátyás király út 44.
 
tel.: (49) 500-060 fax: (49) 500-060
e-mail: katisk@sztistvan-mkovesd.sulinet.hu
  Főoldal | Iskolánk adatai | Iskolánk története | Iskolánk képekben | Linkek
 

Az iskola tanulóinak tanulmányi- és sporteredményei
 

2010/2011-es tanév

 

2011. május 27. Vásárhelyi Kupa, Kisköre, kézilabda
2011. május 20. KIDS országos verseny
2011. május 16-17.: III. - IV. kcs. Atlétika megyei döntő, Miskolc
2011. május 11. III. kcs. Atlétika megyei döntő, Kazincbarcika
2011. május: Diákolimpia atlétika városi döntő
2011. május 10.: Oxford University Press angol projekt verseny
2011. május 5.: Körzeti csecsemőgondozási verseny
2011. árprilis 15.: Kaán Károly verseny, megyei döntő
2011. április: Versenyeredmények
2011. április 16.: KIDS Országos Úszóverseny
2011. április 13.: Szavalóverseny a Költészet Napja alkalmából
2011. április 9.: Herman Ottó országos biológiaverseny megyei fordulója
2011. április 2. Teleki Pál földrajzverseny megyei fordulója
2011. február 22.: Megyei úszóverseny, III-IV. korcsoport
2011. február: "Móra tollával" helyesírási verseny
2011. február.: Angol és német versenyek
2011. február 10.: Megyei Diákolimpia, úszás, Ózd
2011. január 20.: Kaán Károly természet és környezetismeret verseny iskolai fordulója
2011. január: Katolikus Iskolák matematikaversenye
2011. janiuár 12.: Teleki Pál földrajz-földtan verseny iskolai forduló
2010. december 14.: Decemberi eredmények
2010. ősz.: Iskolai helyesírási verseny
2010. október 10.: Informatika verseny területi forduló

 

Vásárhelyi Kupa, Kisköre, kézilabda, lányok

Iskolánk csapata I. helyezést ért el. Gratulálunk a csapatnak!

A csapat tagjai: Tóth Antónia 3.b, Sepsi Réka 6.a, Karczagi Zsuzsanna 6.b, Magyar Dominika 6.b, Bacsi Alexandra 6.b, Beraxa Lili 6.b, Hideg Vanessza 6.b, Somogyi Brigitta 7.a, Ivánkai Melinda 7.a

A torna legjobb játékosának Bacsi Alexandrát választották.

 

KIDS országos verseny, Budapest, 2011. május 20-21.

Atlétika, 2011. május 20.

Távolugrás Szalóki Roland 2. hely
300 m Szalóki Roland
Hímer Gergő
1. hely
4. hely
Svédváltó
(100-200-300-400 m)
Szalóki Roland, Karczagi Attila, Köteles László, Hímer Gergő 2. hely
Egyéni összetett, fiú, (III. kcs.) Sárosi Ádám
Nyeste Pál
2. hely
4. hely
Egyéni összetett, lány
(III. kcs.)
Magyar Dominika
Beraxa Lili
Fügedi Éva
3. hely
2. hely
1. hely
Egyéni összetett, lány
(IV. kcs.)
Kosztrub Dominika 2. hely
Összetett csapatverseny Beraxa Lili, Bódi Angéla, Bacsi Alexandra, Fügedi Éva, Magyar Dominika, Somogyi Brigitta 1. hely

A csapatversenyben iskolánk lett a legeredményesebb.

Kézilabda, 2011. május 20-21.

III. kcs. III. hely; IV. kcs. IV. hely

A csapat tagjai: Beraxa Lili 6.b, Bacsi Alexandra 6.b, Bódi Angéla 6.b, Fügedi Éva 6.b, Magyar Dominika 6.b, Somogyi Brigitta 7.a, Tóth Antónia 3.b, Kosztrub Dominika 7.a, Karczagi Zsuzsanna 6.b, Pap Kíra 6.b, Hideg Vanessza 6.b, Karczagi Fanni 7.a, Ivánkai Melinda 7.a, Sepsi Réka 6.a, Nyeste Réka 6.b

Labdarúgás, 2011. május 21.

III. kcs. VII. hely

A csapat tagjai: Viszneki Márk 5.b, Nagy Normann 5.a, Nemes Sebestyén 5.a,
Póta László 5.a, Rajna Viktor 6.a, Pethe Ákos 6.a, Pap Kristóf 5.a, Karuczka Gábor 6.a,
Tóth Bence 6.a, Egyed Patrik 5.b

IV. kcs. VII. hely

A csapat tagjai: Hímer Gergő 8.b, Karczagi Attila 7.a, Szalóki Roland 8.b, Póta Bence 8.b, Holló Márk 8.b, Bukta Gergő 8.a, Gáspár Csaba 8.b, Nyeste Pál 6.b, Fügedi Dávid 6.b, Molnár Máté 6.a

 

III. - IV. kcs. Atlétika megyei döntő, Miskolc, 2011. május 16-17.

Kislabdahajítás Magyar Dominika 2. hely
Távolugrás Kosztrub Dominika sikeresen szerepelt
600 m síkfutás Csörgő Péter sikeresen szerepelt

 

III. kcs. Atlétika megyei döntő, Kazincbarcika, 2011. május 11.

 

III. kcs. lány Beraxa Lili (6.b), Fügedi Éva (6.b), Magyar Dominika (6.b), Bacsi Alexandra (6.b), Bódi Angéla (6.b), Somogyi Brigitta (7.a)
3. hely
Egyéni összetett verseny Beraxa Lili
2. hely

 

Diákolimpia atlétika városi döntő, egyéni

Kislabdahajítás Magyar Dominika
Sárosi Ádám
1. hely
3. hely
Távolugrás Juhász Ákos
4. hely
1500 m síkfutás Karczagi Attila 3. hely
600 m síkfutás Csörgő Péter 1. hely
Távolugrás

Kosztrub Dominika
Beraxa Lili

1. hely
2. hely
4x100 m váltó Szalóki Roland, Juhász Ákos,
Hímer Gergő, Karczagi Attila
2. hely

Atlétika több próba csapat bajnokság

II. kcs. fiú Gyenes botond, Kovács Patrik, Molnár Miklós, Nemes Sebestyén, Pap Gergő, Póta László
6. hely
III. kcs. lány Beraxa Lili, Fügedi Éva, Magyar Dominika, Somogyi Brigitta, Bacsi Alexandra, Bódi Angéla
1. hely
Egyéni összetett Beraxa Lili 1. hely
III. kcs. fiú Sárosi Ádám, Nyeste Pál, Csörgő Péter, Thomán Marcell, Pap Kristóf, Vámos Gergő 6. hely
IV. kcs. lány Kosztrub Dominika, Jacsó Ilona, Fügedi Bernadett, Bözödi Anett, Tóth Kamilla, Juhász Anna 2. hely
Egyéni összetett Kosztrub Dominika 1. hely
IV. kcs. fiú Szalóki Roland, Hímer Gergő, Holló Márk, Póta Bence, Karczagi Attila, Godó József 3. hely

A városi döntők szereplő tanulók közül az I. helyezettek képviselik iskolánkat és a körzetet a megyei döntőkön.

 

Oxford University Press angol projekt verseny, 2011. május 10.

Az Oxford University Press kiadó által szervezett angol project készítő versenyen a 6.a osztály csapata (Jakab Attila, Filkor Andrea, Kiss Krisztina) eredményesen szerepelt. A megye első 10 helyezettje közé került munkájuk, így bekerültek az országos, Budapesten megrendezésre kerülő döntőbe.

Gratulálunk nekik, és további szép eredményt kívánunk!

 

Körzeti csecsemőgondozási verseny, 2011. május 5.

1. helyezett csapat tagjai Jordán Anikó 8.a
Kovács Barbara 8.a
Náczán Nikoletta 8.a
3. helyezett csapat tagjai Tóth Kamilla 8.b
Dudás Petra 8.b
Bakos Renáta 8.a

 

Kaán Károly Országos Természet és Környezetismereti verseny megyei döntő, 2011. április 15.

5. osztály Póta Lili 5.a
7. hely
  Pongrácz Szilvia 5.a
17. hely
6. osztály Krajnyák Marcell 6.a 8. hely
  Jakab Alexa 6.a 13. hely
  Palla Kira 14. hely

 

Versenyeredmények - 2011. április

Iskolánkból - a 2.b osztályosok Mesevetélkedőn vettek részt Mezőkeresztesen, ahol 5. helyezést értek el. A csapat tagjai: Juhász Mónika Dóra, Lukács Albert Lóránd, Sáth Kata. Gratulálunk nekik!

A Magyar Posta levélíró pályázatán sikeresen részt vettek, dicséretben részesülnek a következő tanulók: Panyi Zsuzsanna, Szilágyi Demetria, Papa Katalin Tünde, Kis-Csabai Dávid 4.a osztályos tanulók.

2011. márciusában megyei hegedűversenyen nívódíjat kapott Nagy Mátyás 4.a osztályos tanuló.

 

KIDS Országos Úszóverseny, Celldömölk, 2011. április 16.

I. korcsoport    
50 m gyors lány Németh Anna 1.b III. hely
50 m hát lány Németh Anna 1.b V. hely
50 m hát fiú Molnár Károly 2.a I. hely
50 m mell fiú Molnár Károly 2.a I. hely

II. korcsoport
   
50 m gyors lány Kosztrub Vanda 4.a
Dósa Noémi 4.a
Szepesi Virág 3.a
VI. hely
VII. hely
XIII. hely
50 m hát lány Dósa Noémi 4.a IV. hely
50 m mell lány Varga Réka 4.a
Kosztrub Vanda 4.a
Szepesi Virág 3.a
VI. hely
VII. hely
X. hely

III. korcsoport
   
50 m gyors lány Szilvási Gréta 5.a I. hely
50 m hát lány Szilvási Gréta 5.a I. hely
50 m gyors fiú Thomán Marcell 5.b V. hely
50 m mell fiú Thomán Marcell 5.b II. hely

IV. korcsoport
   
50 m gyors lány Tóth Evelin 7.b
Kosztrub Dominika 7.a
Varga Zsanett 7.b
III. hely
IV. hely
V. hely
50 m mell lány Varga Zsanett 7.b
Tóth Evelin 7.b
II. hely
III. hely
50 m hát lány Kosztrub Dominika 7.a II. hely
     
I-II. korcsoportos 4x50 m-es gyorsváltó, lány Szepesi Virág, Dósa Noémi, Kosztrub Vanda, Varga Réka IV. hely
     
III-IV. korcsoportos 4x50 m-es gyorsváltó, lány Szilvási Gréta, Kosztrub Dominika, Tóth Evelin, Varga Zsanett II. hely

Az úszó csapatversenyben az iskola lány csapata a 16 iskola közül a III. helyen végzett.

 

Szavalóverseny a Költészet Napja alkalmából, Városi Könyvtár, 2011. április 13.

A Költészet Napja alkalmából rendezett szavalóversenyen hét alsós tanuló képviselte iskolánkat.

Szabó Viktor (2.a) I. helyezést ért el az 1-2. osztályosok, Titkó András (4.a) II. helyezést, Kardos Eszter (3.a) III. helyezét ért el a 3-4. osztályosok között.

Szépen szerepelt még: Juhász Dóra 2.b, Sallai Martin 3.a, Jacsó Nikolett és Fülöp Anna 4.b osztályos tanuló.

A szavalóversenyről képek a Városi Könyvtár honlapján láthatók.

 

Herman Ottó Országos biológiaverseny megyei fordulója, 2011. április 9.

Koncz Gergely 8.a I. hely
Kurucz Kira 7.a IX. hely

Koncz Gergely képviseli megyénket a május végén Kisújszálláson tartandó országos versenyen.

 

Teleki Pál országos földrajzverseny megyei fordulója, 2011.április 2.

7. osztály Fülöp Kinga (7.a)
Hajdu Katalin (7.b)
Kurucz Kira (7.a)
11. hely
19. hely
20. hely
szépen szerepelt még Fügedi Levente (7.b)
Tolnai Enikő (7.b)
8. osztály Koncz Gergely (8.a)

 

Megyei úszóverseny III-IV. korcsoport, Szerencs, 2011. február 22.

4x50 gyorsváltó Varga Zsanett 7.b
Sárosi Boglárka 7.b
Tóth Evelin 7.b
Kosztrub Dominika 7.a
II. hely
100 m gyorsúszás Kosztrub Dominika
III. hely
100 m mellúszás Thomán Marcell
Tóth Evelin
III. hely
I. hely
100 m hátúszás Szilvási Gréta
Kosztrub dominikab
I. hely
IV. hely
100 m pillangóúszás Szilvási Gréta II. hely

Tóth Evelin és Szilvási Gréta a hódmezővásárhelyi (április 2.) Országos Döntőn fogják képviselni az iskolánkat. Eredményes szereplést kívánunk nekik!

 

"Móra tollával" helyesírási verseny

A "Móra tollával" megyei helyesírási versenyen az 5. osztályosok között Szilvási Gréta (5.a) II. helyezést ért el.

 

Angol és német nyelvi versenyek

A mezőnyárádi Szederkényi anna Általános Iskola által szervezett ANGOL MINI NYELVVIZSGÁN Pethe Marcell 8.b és Hideg Regina 8.b osztályos tanulók megosztott 3. helyzezést értek el.

A Szent László Gimnáziumban megrendezett NÉMET NYELVI FORDÍTÓI VERSENYEN
Panyi Evelin 5.a osztályos tanuló 1. helyezést, Fügedi Dávid 6.b osztályos tanuló 3. helyezést, Tóth Evelin 7.b osztályos tanuló 13., Nyeste Réka 6.b osztályos tanuló 4. helyezést értek el. A nyolcadikosok közül Horváth Lívia 5., Jordán Anikó 7. helyezést értek el. Szépen szerepeltek még Juhász Anna és Lokonszki Barbara 8. osztályos tanulók.

 

Megyei Diákolimpia - Úszás, Ózd, 2011. február 10.

4x50 gyorsváltó Dósa Noémi 4.a
Kosztrub Vanda 4.a
Szepesi Virág 3.b
Varga Réka 4.a
V. hely
50 m gyorsúszás Molnár Károly 2.a
Dósa Noémi 4.a
V. hely
VII. hely
50 m mellúszás Molnár Károly
Németh Anna 1.b
Molnár Miklós 4.b
VI. hely
XI. hely
VI. hely
50 m hátúszás Németh Anna 1.b
Gyenes Balázs 1.b
VI. hely
X. hely

 

Kaán Károly természet és környezetismeret verseny iskolai fordulója,
2011. január 20.

5. osztály Erős Lúcia
Szilvási Gréta 5.a
Póta Lili és Vámos Lilla 5.a
I. hely
II. hely
III. hely
6. osztály Palla Kíra 6.a
Barzsó Nikolett 6.b
Jakab Alexa 6.a
I. hely
II. hely
II. hely
7. osztály Kurucz Kíra 7.a
Lénárt Lilla 7.b
Fülöp Katalin 7.a
I. hely
II. hely
III. hely
8. osztály Hideg Regina 8.b
Molnár Csenge 8.b
Horváth Lívia és Pethe Marcell 8.b
I. hely
II. hely
III. hely

 

Katolikus Iskolák matematikaversenye

A 2. fordulóba jutott:

5. osztály: Póta Lili, Pongrácz Szilvia, Nemes Sebestyén, Dávid Botond, Erős Lucia, Pap Kristóf, Póta László, Viszneki Máté, Vámos Patricia

6. osztály: Palla Kira, Korpa Julianna, Fügedi Dávid

7. osztály: Kurucz Kira, Zsíros Emese, Hodos Klaudia

8. osztály: Somogyi Zoltán, Parlagi Márk, Hideg regina, Póta Bence, Gáspár Csaba, Koncz Gergely

 

Teleki Pál földrajz-földtan verseny iskolai ford., 2011. január 12.

7. osztály Kurucz Kira, 7.a I. helyezett
  Hajdu Katalin , 7.b  
  Fülöp Kinga , 7.a II. helyezett
  Fügedi Levente, 7.b III. helyezett
  Tolnai Enikő, 7.b IV. hely
  Sárosi Boglárka, 7.b V. hely
  Horváth Tamás, 7.b  
  Gulyás Lili, 7.a  

 

Decemberi eredmények, 2010. december 14.

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Balesetmegelőzési Bizottság "Hull a hó" téli közlekedésbiztonsági rajzpályázatán felső tagozatos kategóriában
I. helyezést ért el Karanyicz Péter 6.a osztályos tanuló.

A körzeti Luca-napi lombfűrészversenyen Somogyi Zoltán 8.a oszt. tanuló I. helyezést, Juhász Ákos 7.a oszt. tanuló III. helyezést ért el.

Az MM Publication Kiadó és a Szent LászlóGimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola közös versenyén Fülöp Katalin (7.a) 1. helyezést ért el.

A KPSZTI által rendezett Országos Fekete István Emlékversenyen (2010. december) iskolánk csapata 8. helyezést ért el (52 induló csapatból).
Csapattagok: Szilágyi Demetria 3.a, Kis-Csabai Dávid 4.a, Vaszilkó Bence 4.a,
Bencsik Dalma 4.a, Bozsik István 4.b

 

Iskolai helyesírási verseny, 2010. ősz

5. osztály Erős Lúcia
Szilvási Gréta 5.a
Póta Lili és Vámos Lilla 5.a
I. hely
II. hely
III. hely
6. osztály Palla Kíra 6.a
Barzsó Nikolett 6.b
Jakab Alexa 6.a
I. hely
II. hely
II. hely
7. osztály Kurucz Kíra 7.a
Lénárt Lilla 7.b
Fülöp Katalin 7.a
I. hely
II. hely
III. hely
8. osztály Hideg Regina 8.b
Molnár Csenge 8.b
Horváth Lívia és Pethe Marcell 8.b
I. hely
II. hely
III. hely

Az I. helyzettek képviselik iskolánkat a Simonyi Zsigmond helyesírási verseny területi fordulóján.

 

Informatika verseny területi forduló, 2010. október 10.

az iskolánkban megrendezett informatika verseny tereületi fordulójából továbbjutott Krajnyák Marcell 6.a, Nyeste Pál 6.b, Sárosi Boglárka 7.b és Somogyi Zoltán.

A megyei fordulóban Sárosi Boglárka 7.b osztályos tanuló 4. helyezést ért el.

 

Korábbi évek tanulmányi- és sporteredményei

 

TATUDesign - webshop, webdesign, webáruház, honlapkészítés, portálépítés, portálfejlesztés, portálrendszer, honlap készítés, webfejlesztés, portál építés, portál fejlesztés, portál rendszer, web fejlesztés
Az oldal utolsó módosítása: 2011-06-01