3400 Mezőkövesd
Mátyás király út 44.
 
tel.: (49) 500-060 fax: (49) 500-060
e-mail: katisk@sztistvan-mkovesd.sulinet.hu
  Főoldal | Iskolánk adatai | Iskolánk története | Iskolánk képekben | Linkek
 

Az iskola tanulóinak tanulmányi- és sporteredményei
 

2012/2013-as tanév

 

2013. május: Évvégi eredmények
2013. május 11-12.: KIDS Labdajátékos országos döntő
2013. április 27: KIDS úszás országos döntő
2013. áprlis 20.: Mozaik angol verseny
2013. április 20.: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei forduló
2013. április 20. KIDS atlétika országos döntő
2013. április 20.: Herman Ottó földrajzverseny megyei döntő
2013. április 14: X. Egyházkerületi Kórustalálkozó
2013. április 13.: Teleki Pál Földrajzverseny megyei döntő
2013. április 12. Kaán Károly verseny - megyei döntő
2013. április 10.: Szavalóverseny a városi könyvtárban
2013. április 10: Labdarúgás megyei elődöntő
2013. április 4.: Labdarúgás városi döntő
2013. március: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
2013. március 19.: Egészséghét focitorna
2013. március 5.: Városi Kézilabda Diákolimpia
2013. február 27.: Tavaszváró kézilabda torna
2013. február 18: Angol olvasási verseny
2013. "Magyarország rózsája, Matyóföld" vetélkedő
2013. Megyei Úszóverseny, Diákolimpia
2013. november 8.: Angol verseny
2012. Körzeti úszóverseny, Diákolimpia
2012. szeptember 25.: Ügyesség csapatbajnokság, Miskolc

 

Évvégi eredmények

A Mezőkövesdi KÖZKINCS-TÁR Nonprofit Kft. "Hogy tetszett?" című rajzversenyén Nagy Luca II., Kis Hanna Róza II., Nyeste Viktória Izabella II. helyezést ért el.

Dugonics András Matematika verseny 2. fordulójába jutott Godó Ivett (5.a, tanára: Fehérvári Dénesné), Szilágyi Miklós (6.a, tanára: Kriston Gáspárné)

Zrínyi Ilona Matematika versenyen 38 tanuló indult, Legeredményesebb tanuló, Kaló Kristóf (4.b, tanára: Pázmándi Istvánné) könyvjutalomban részesült.

 

2013. május 11-12.: KIDS Labdajátékos országos döntő

Labdarúgás - I. korcsoport: I. hely
Csapattagok: Máté Bálint, Pajtók Csanád, Ádám Bence, Kaló Attila, Busa Kristóf, Pető Botond, Tóth Vilmos, Gál Benjámin, Novák Péter

Labdarúgás - II. korcsoport IV. hely
Csapattagok: Szabó Viktor, Jacsó József, Pinczés Csongor, Takács Milán, Besenyei Ádám, Krasznai Dániel, Nemes Zoltán

Labdarúgás - IV. korcsoport V. hely
Csapattagok: Pethe Ákos, Szalai Martin, Tóth Márk Bence, Gyenes Donát, Karuczka Gábor, Molnár Máté, Raqjna Viktor, Nyeste Pál László, Sárosi Ádám, Nagy Domonkos

Kézilabda - IV. hely
Dicséret illeti a kézilabdás lányokat az eredményes szereplésért, mert mind az elődöntőben, mind a harmadik helyért játszott mérkőzésen csak büntetőkkel maradtak le a dobogóról.

Csapattagok: Kovács Judit, Reszegi Virág, Gáspár Sarolta, Tóth Tímea, Tóth Antónia, Sepsi Réka, Bacsi Alexandra, Beraxa Lili, Magyar Dominika, Karczagi Zsuzsanna, Pap Liliána

 

2013. április 27.: KIDS úszás országos döntő

I. korcsoport    
50 m-es gyorsúszás Gyenes Balázs
Ongai Ábel
Kis-Csabai Nóra
Németh Zsófia
4. hely
5. hely
2. hely
3. hely
50 m-es hátúszás Ongai Ábel 2. hely
50 m-es mellúszás Gyenes Balázs
Kis-Csabai Nóra
Németh Zsófia
Fügedi Janka
2. hely
3. hely
4. hely
5. hely
II. korcsoport    
50 m-es gyorsúszás Molnár Károly
Bencsik Bianka
4. hely
10. hely
50 m-es hátúszás Molnár Károly
Németh Anna
3. hely
1. hely
50 m-es mellúszás Németh Anna
Bencsik Bianka
2. hely
9. hely
4 x 50 m-es gyorsváltó Németh Anna, Németh Zsófia, Kis-Csabai Nóra, Bencsik Bianka 2. hely
III. korcsoport    
50 m-es gyorsúszás Dósa Noémi
Varga Réka
5. hely
6. hely
50 m-es hátúszás Dósa Noémi 4. hely
50 m-es mellúszás Varga Réka 5. hely
IV. korcsoport    
50 m-es gyorsúszás Lázár Gáspár 12. hely
50 m-es mellúszás Lázár Gáspár 8. hely

Iskolánk csapata az összesített csapatversenyben II. helyezést ért el.

 

2013. április 20.: Mozaik angol verseny

A Mozaik Kiadó által szervezett angol verseny szagedi országos döntőjében Tóth Csanád József 5.a osztályos tanuló szépen szerepelt.

 

2013. április 20.: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei forduló

Iskolánk diákjai a következő eredményeket érték el:

6. osztály: Panyi Anett (6.b) 3. hely
7. osztály: Mezei Mónika (7.a) 2. hely
8. osztály: Barzsó Nikolett (8.b) 3. hely

 

2013. április 20.: KIDS Atlétika országos döndő

Leány    
100 m-es síkfutás Magyar Dominika 8.b
1. hely
Távolugrás Beraxa Lili 8.b 1. hely
Kislabdadobás Magyar Dominika 8.b 1. hely
300 m-es síkfutás Fügedi Éva 8.b 2. hely
Svédváltó Magyar Dominika, Beraxa Lili, Fügedi Éva, Sepsi Réka 1. hely
800 m-es síkfutás Beraxa Lili 4. hely
Fiú    
Magasugrás Nyeste Pál László 1. hely
Távolugrás Nyeste Pál László 3. hely

 

2013. április 20.: Herman Ottó Országos biológiaverseny megyei döntője

IV. helyezett: Krajnyák Marcell 8.a (a 8. osztályos tanulók között 3. helyezést ért el)
VIII. helyezett: Pongrácz Szilvia 7.a (a 7. osztályos tanulók között 2. helyezést ért el)

 

2013. április 14.: X. Egyházkerületi Kórustalálkozó

Iskolánk énekkara szépen szerepelt a Mezőszemerén megrendezett X. Egyházkerületi Kórustalálkozón. Dicséret illeti a kórust a komoly felkészülésért.

 

2013. április 13.: Teleki Pál Országos Földrajzverseny megyei döntő

I helyezett: Mezei Mónika 7.a
VI. helyezett Kardos Balázs 7.a

Mezei Mónika képviseli megyénket az országos versenyen.

 

2013. április 12.: Kaán Károly verseny megyei döntő

A Kaán Károly Országos Természet és Környezetismereti verseny megyei döntőjén

5. évfolyamon 5. helyezést ért el Pap Katalin (5.a), 6. helyezést ért el Zsámbok Éva (5.a) osztályos tanuló.

6. évfolyamon 3. helyezést ért el Jacsó Nikolett (6.b), 4. helyezést ért el Panyi Anett (6.b) osztályos tanulók.

 

2013. április 10.: Szavalóverseny a könyvtárban

A Városi Könyvtár által a Költészet Napja alkalmából szervezett szavalóversenyen iskolánk diákjai a következő eredményt érték el:

1-2. osztály
Kardos Zsófia 1.b - II. helyzett 
Roszkos Orsolya 2.a - III. helyezett
Dicséret: Jacsó Virág Lala 2.b, Dohány Tímea 1.b

3-4. osztály
Titkó Flóra 3.a - I. helyezés 
Szabó Viktor 4. a - II. helyezés
Dicséret: Boldizsárt Lilla 4.a, Kis-Csabai Nóra 3.b

7-8. osztály
Gyenes Donát I. helyezés

 

2013. április 10.: Labdarúgás megyei elődöntő - Mezőcsát

I. korcsoport: II. hely
Csapattagok: Máté Bálint, Ádám Bence, Nyeste Huba, Kaló Attila, Mészáros Kristóf, Busa Kristóf, Pajtók Csanád, Tóth Vilmos, Gál Benjámin, Novák Péter

 

2013. április 4.: Labdarúgás városi döntő

I. korcsoport: I. hely
Csapattagok: Máté Bálint, Ádám Bence, Nyeste Huba, Kaló Attila, Mészáros Kristóf, Busa Kristóf, Kovács Gábor, Tóth Vilmos, Gál Benjámin, Novák Péter, Pető Botond

II. korcsoport III. hely
Csapattagok: Szabó Viktor, Agócs Ágoston, Jacsó József, Molnár Károly, Pinczés Csongor, Takács Milán, Besenyei Ádám, Tóth Vilmos, Krasznai Dániel

III. korcsoport II. hely
Csapattagok: Gyenes Botond, Molnár Miklós, Szalay Martin, Kovács Patrik, Varga Péter, Papp Máté, Szabó Viktor, Pinczés Csongor, Takács Milán

 

2013. március: Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

A Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei fordulójába jutott Panyi Anett 6.b, Mezei Mónika 7.a, Barzsó Nikolett 8.b

 

2013. március 19.: Egészséghét focitorna

Iskolánk csapata a Széchenyi István Katolikus Szakképző Iskolában megrendezett focitornán II. helyezést ért el.

Csapattagok: Nyeste Pál 8.b, Sárosi Ádám 8.b, Molnár Máté 8.a, Gyenes Donát 8.a,
Tóth M. Bence 8.a, Rajna Viktor 8.a, Gyenes Botond 6.b

 

Városi Kézilabda Diákolimpia - 2013. március 5.

III. helyezés

Csapattagok: Magyar Dominika 8.b, Karczagi Zsuzsanna 8.b, Sepsi Réka 8.a,
Kovács Judit 7.b, Tóth Tímea 7.b, Tóth Antónia 5.b, Pap Liliána 5.b, Kriston Nikolett 6.a, Reszegi Virág 6.b

 

Tavaszváró kézilabda torna - 2013. február 27., Kisköre

IV. korcsoport, I. helyezés

Csapattagok: Beraxa Lili 8.b, Bacsi Alexandra 8.b, Magyar Dominika 8.b, Karczagi Zsuzsanna 8.b, Sepsi Réka 8.a, Kriston Nikolett 6.a, Reszegi Virág 6.b, Tóth Antónia 5.b

 

2013. február 18: Angol olvasási verseny

Angol olvasási verseny a Szent László Gimnáziumban:

6. évfolyam Szilágyi Miklós 6.b
Agócs Laura 6.b
Kovács Patrik 6.a
5. hely
7. hely
10. hely
7. évfolyam Mezei Mónika 7.a
Erős Lúcia 7.a
4. hely
5. hely
8. évfolyam Barzsó Nikolett 8.b
Palla Kíra 8.a
Kiss Krisztina 8.a
Krajnyák Marcell 8.a
2. hely
3. hely
4. hely
5. hely

 

"Magyarország rózsája, Matyóföld" vetélkedő

A Mezőkövesdi Széchenyi István Katolikus Szakképző Iskola által rendezett "Magyarország rózsája, Matyóföld" vetélkedőn iskolánk Gabáris csapata III. helyezést ért el.

Csapattagok:Gönczi Anna Daniella, Mezei Mónika és Vámos Lilla 7.b osztályos tanulók

 

Megyei Úszóverseny, Diákolimpia - 2013.

Németh Anna 3. b - gyors VI. hely, hát VI. hely
Ongai Ábel 3.b - hát II. hely
Molnár Károly 4.b - gyors VIII. hely, hát V. hely

 

2013. november 8.: Angol verseny

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Pedagógiai Intézet és a miskolci Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola által közösen szervezett angol versenyen Jakab Alexa (8.a) II. helyezést ért el.

Körzeti Úszóverseny, Diákolimpia - 2012.

Kosztrub Vanda 6.a mellúszás
gyorsúszás
I. hely
II. hely
Kardos Eszter 5.b mellúszás
III. hely
Molnár Károly 4.b gyorsúszás
hátúszás
I. hely
I. hely
Németh Anna 3.b gyorsúszás
hátúszás
I. hely
I. hely
Bencsik Bianka gyorsúszás
mellúszás
II. hely
II. hely
Németh Zsófia gyorsúszás
mellúszás
I. hely
II. hely
Ongai Ábel hátúszás
gyorsúszás
I. hely
II. hely
Kis-Csabai Nóra mellúszás
hátúszás
I. hely
I. hely

Ügyességi csapatbajnokság, Miskolc, - 2012. szeptember 25.

IV. korcsoport Távolugrás
III. hely
IV. korcsoport Kislabdahajítás
III. hely

 

Korábbi évek tanulmányi- és sporteredményei

 

TATUDesign - webshop, webdesign, webáruház, honlapkészítés, portálépítés, portálfejlesztés, portálrendszer, honlap készítés, webfejlesztés, portál építés, portál fejlesztés, portál rendszer, web fejlesztés
Az oldal utolsó módosítása: 2013-06-26